Avasta looduslik juuksehooldus Itaaliast. PURA Kosmetica tooted leiad siit ...

Bioderma

Bioderma ostuga alates 35 EUR kaasa tasuta Bioderma kätekreem väärtusega 4,80 eur Vaata meie Bioderma toodete teejuhti siit ...

Bjuti uudised

Rootsi-Inglismaa. Kumb on parim?

13. nov 2022
Bjuti alustab Rootsi ja Inglismaa parimate juuksehooldusbrändide müüki. Rootsit esindab kuningakoja ametlik juuksur Björn Axén oma esindusliku meeskonnaga ja Inglismaad Label.m oma 650 juuksurisalongi ja 7000+ juuksuriga.

Björn Axén omab oma salongide klientide puhul kogemust põhjamaade kliimaga harjunud juustele sobivate toodete väljatöötamisel. Enamjaolt on kasututusel orgaanilised koostisosad ja suurt rõhku pannakse jätkusuutlikule ja loodust säästvale tootmisele.

Label.m puhul on tegemist globaalse brändiga kes paneb oma toodete puhul suurt rõhku looduslikele komponentidele, kasutaja tervisele ja looduse minimaalsele saastamisele.

Björn Axén tooted ja info leiad siit
Label.m tooted ja info leiad siit

T-LAB Professional juuksehooldustoodete lõpumüük kuni -60

19. okt 2021
Kõik T-LAB Professional juuksehooldustooted kuni -60%. Vaata siit

Sügisene nahahooldus

1. okt 2021

Suvi on läbi ja päikesetooted saab nüüd kas järgmist suve või päikesepuhkust ootama panna. Saabunud on sügis koos tuuliste ja heitlike ilmadega. Suve jooksul kauni jume ja hea toonuse omandanud nahk vajab nüüd hoopis teistsugust tuge, et kaunist ja tervet välimust säilitada.

Sügisesed tugevad tuulepuhangud ja suured õhutemperatuuri kõikumised võivad muuta naha kiiresti kuivaks ja ketendavaks. Suvine kerge kreem tuleks nüüd kindlasti vahetada tummisema ja toitvama vastu, mis aitab nahal niiskustasakaalu säilitada. Erilist tähelepanu tuleks pöörata silmaümbrusele ja huultele, mis sügistuulte käes kuivama kipuvad. Niisutav huulepulk või -palsam on siinkohal parim abiline.

Ei tohiks ära unustada, et tõhus nahahooldus algab puhtast nahast. Sügise saabudes võiks panustada pigem õrnadele puhastusvahenditele nagu näiteks mitsellaarveed, mis tagavad hea tulemuse nahale liigset stressi põhjustamata.

Lisaks rikkalikumale kreemile on just sügisel parim aeg valmistada nahk ette pikaks ja külmaks talveks, turgutades seda erinevate seerumite ja maskidega.

Bioderma tootevalikust leiab igaüks endale sobivad tooted. Bjuti näohoolduse näidispaketid sügiseks:

Näole

Kehale