Avasta looduslik juuksehooldus Itaaliast. PURA Kosmetica tooted leiad siit ...

Bioderma

Bioderma ostuga alates 35 EUR kaasa tasuta Bioderma kätekreem väärtusega 4,80 eur Vaata meie Bioderma toodete teejuhti siit ...

Bjuti uudised

Bjuti sünnipäevanädal

19. märts 2023

Bjuti.ee tähistab oma sünnipäeva 26 märtsil ja annab teada, et sünnipäevanädalal 20-26 märts on kõik Pura Kosmetica ja Inebrya tooted meie poes teile enneolematult soodsate hindadega.

Näiteks:
Pura Kosmetica Pure Color püsivärvid - 3.00 €
Pura Kosmetica kodus kasutatav värvimaskid - 5.04 €
Inebrya kodus kasutatavad värvimaskid - 7.88 €

Sünnipäevanädala soodustustuste ajal ei kehti teised soodustused nagu tasuta paki saatmine ja tasuta vesinikud püsivärvide ostmisel.

Aitäh teile, et olete meid usaldanud.

Inebrya uuendatud pakendi ja veelgi parema koostisega tooted taas müügil

2. märts 2023

Bjuti jätkab Inebrya parimate toodete müüki endiselt soodsate hindadega. Inebrya on 2022 aastal uuendanud enamusi oma tooteid nii pakendite osas kui ka täiustanud oma toodete koostist veelgi paremaks. Inebrya tootevaliku leiad siit Inebrya tooted

Bjuti on Pura Kosmetica ametlik esindaja Eestis.

6. veebr 2023
Bjuti on Pura Kosmetica tootjatehase ametlik esindaja eestis. Pura Kosmetica on üle 40 aastase ajalooga Itaalia juuksehooldustooteid ja juuksevärve tootev ettevõte.

Koostöö planeerimine algas juba 2022 aasta oktoobris ja esimene partii kaupa jõudis meie poodi veebruari alguseks. Vahepeal testisime juuksevärve meie koostööpartneritest juuksuritega ja leidsime, et Pura püsivärvid on väga ilusate toonidega. Vastupidiselt tavapärasele lähenemisele, kus värvi koostamise baasiks on sinine pigment, kasutab Pura oma lähenemises alustamisel rohelist pigmenti. Selle tulemuseks on säravamad värvid võrreldes teiste tootjatega.

Kõik Pura juuksehooldustooted on. SLS/SLES-, Parabeenide-, EDTA-, Keemiliste värvainete- ja Formaldehüüdivabad. Tooted lähtuvad looduslikest komponentidest ja sisaldavad üllataval kombel läbivalt puiduekstrakte, mis on taastuv ressurss ja omavad väga palju erinevaid positiivseid toimeid.