Avasta Nuxe effekt. Vaata meie Nuxe toodete teejuhti siit ...

Bioderma

Bioderma ostuga alates 35 EUR kaasa tasuta Bioderma kätekreem väärtusega 4,80 eur Vaata meie Bioderma toodete teejuhti siit ...

Inebrya

Itaalia juuksehooldus oma parimas vormis. Vaata meie Inebrya toodete teejuhti siit ...

Bjuti uudised

T-LAB Professional juuksehooldustoodete lõpumüük kuni -60

19. okt 2021
Kõik T-LAB Professional juuksehooldustooted kuni -60%. Vaata siit

Sügisene nahahooldus

1. okt 2021

Suvi on läbi ja päikesetooted saab nüüd kas järgmist suve või päikesepuhkust ootama panna. Saabunud on sügis koos tuuliste ja heitlike ilmadega. Suve jooksul kauni jume ja hea toonuse omandanud nahk vajab nüüd hoopis teistsugust tuge, et kaunist ja tervet välimust säilitada.

Sügisesed tugevad tuulepuhangud ja suured õhutemperatuuri kõikumised võivad muuta naha kiiresti kuivaks ja ketendavaks. Suvine kerge kreem tuleks nüüd kindlasti vahetada tummisema ja toitvama vastu, mis aitab nahal niiskustasakaalu säilitada. Erilist tähelepanu tuleks pöörata silmaümbrusele ja huultele, mis sügistuulte käes kuivama kipuvad. Niisutav huulepulk või -palsam on siinkohal parim abiline.

Ei tohiks ära unustada, et tõhus nahahooldus algab puhtast nahast. Sügise saabudes võiks panustada pigem õrnadele puhastusvahenditele nagu näiteks mitsellaarveed, mis tagavad hea tulemuse nahale liigset stressi põhjustamata.

Lisaks rikkalikumale kreemile on just sügisel parim aeg valmistada nahk ette pikaks ja külmaks talveks, turgutades seda erinevate seerumite ja maskidega.

Bioderma tootevalikust leiab igaüks endale sobivad tooted. Bjuti näohoolduse näidispaketid sügiseks:

Näole

Kehale

Uuendatud revolutsiooniline Inebrya Shecare Repair sari nüüd müügil

20. aug 2021
Inebrya uus revolutsiooniline SHECARE Repair 2021 juuksehooldussari on mõeldud esmakordselt korraga nii juuste kui peanaha taastamiseks ja hoolduseks. Shecare Repair 2021 on mitmekülgne hooldussari haprate ja kahjustatud juuste tõhusaks taastamiseks ning tagab terved ja elujõulised juuksed. See toimib mitte ainult juuste pikkuses, vaid ka peanahal. Shecare sarja tooted on mõeldud koos toimides andma maksimaalset efekti, kuid sobivad kasutamiseks ka eraldiseisvalt. Loe lähemalt siit